The World of Cards

Gra karciana, która powstała z myślą o wykonywanej pracy dyplomowej. Praca dyplomowa została obroniona na 5 oraz na jej podstawie zgłoszona do konkrusu na najlepszą pracę inżynierską w kraju. Wygrane pierwsze miejsce i rok studiów magisterskich za darmo. Gra skupiała się na popularnych grach, które już istniały. Należały do nich Yu gi oh, GWINT Wiedźmińska gra karciana oraz HearthStone od Blizzard Entertainment.

Walking Shoes
  • Klient
    Jan Szymański
  • Technologie
    PHP, HTML5, CSS3, JavaScript, Ajax, JQuery, Bootstrap, MysQL, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator
  • Kategoria
    Aplikacje i Gry
  • Strona internetowa

Gra karcianka posiada w swojej talii 5 bohaterów do wyboru w grze. Każdy z nich ma przypisane do siebie po 30 kart, łacznie 150 kart. Wszystkie karty były ręcznie rysowane, skanowane i obrabiane w środowiskach graficznych. Dodatkowo przy realizacji projektu były nagrywane głosy postaci, każda osoba była przypisana do odpowiadającego im bohatera.

Brak opini klienta.

Jan Szymański
The World of Cards
Photo 2

Wcielasz się w rolę dowódzcy: podstępnego Ninja, tajemicznego Priesta, okrutnego Demona, potężnego Vikinga lub kuszącą Gorgonę. W ostatniej chwili posłaniec przynosi wiadomość, że u bram Twojego królestwa stoi wroga armia. Tworzysz 30 legionów i posyłasz po sojuszników. Czas wyruszyć, by stawić czoła przeznaczeniu.

Nowości w portfolio

Chcesz zobaczyć nasze realizacje, kliknij przycisk, żeby zobaczyć więcej ...

Zobacz portfolio