Stwórz ze mną aplikacje webową

Moją pasją jest tworzenie i rozwiązywanie problemów. W ten sposób mogę wyrażać siebie, to jaki profesjonalizm prezentuje i zawsze staram się by klient wyszedł ode mnie zadowolony.

Wdrażam wysokiej jakości Aplikacje webowe, dające szerokie możliwości wykorzystania.

100%

Statysfakcja klienta

200+

Ukończonych projektów

300+

Zakończonych zleceń

Wykorzystywane technologie

Co robię?

Ekpert w każdym aspekcie webowym

Przeczytaj o wszystkich usługach

Aplikacje webowe

Specjalizuję się w tworzeniu zaawansowanych aplikacji internetowych z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki nim jestem w stanie tworzyć szybkie, responsywne i nowoczesne aplikacje SPA (Single Page Application), które zachwycają użytkowników płynnością działania i estetyką.

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna to podstawowe narzędzie, służące kreowaniu wizerunkiem firmy. Dzięki temu klient uzyskuje czytelną i spójną identyfikację rynkową i wyróżnia ją spośród konkurencyjnych marek. Podstawą marketingową są logo, wizytówki, ulotki, plakaty, pieczątki oraz papier firmowy.

Social media

Odkryj potencjał swojej marki online dzięki mojej ekspertyzie w marketingu cyfrowym. Tworzę spersonalizowane rozwiązania dla Twojego biznesu i dostarczam atrakcyjne grafiki dostosowane do różnych platform, w tym Facebooka, Instagrama, Twittera i LinkedIn.

Moje projekty

Podstawa to kreatywność.

Netflix

Filmy i Seriale

Feed Octopus

Feed Management

Planszówki Koszalin

Grupa Planszówkowa

Drukarnia Kadruk

Drukarnia internetowa

OSP Mścice

Ochotnicza straż pożarna

EasyYachting

Wynajem jachtów

Aplikacja firmowa

Zarządzanie firmami
Opinie klientów

Czekamy na Twoją ocenę

Maciej Kowerski

Twój Social

Polecam z całego serca! Doświadczenie, ogrom wiedzy i talent w kwestii poczucia estetyki czynią Your-Site marką, która nikogo nie zawiedzie!

Jan Egar

Egar Screen

Jestem w pełni zadowolony z naszej współpracy. Firma wykazała się doskonałą pracą, ogromnym zaangażowaniem i niezwykłą dbałością o szczegóły. Polecam!

Dziekan Uczelni

Akademia Sztuki

Jakość w wykonaniu zlecenia, dużo włożonej pracy i zaangażowanie, na pewno jesteśmy w stanie polecić wszystkich chcącym go zatrudnić.

Maciej Kowalik

Drukarnia Kadruk

Profesjonalizm i wiedza to u niego podstawa. Zaangażowanie i wiele pomysłów dały potem dobrze zbudowane oprogramowanie.

Marysia Sowińska

Malarka

Współpraca była dla mnie czystą przyjemnością, strona wygląda przejrzyście, atrakcyjnie i wszystko działa sprawnie. Dziękuje, myślę, że w swym fachu jesteś swego rodzaju Mistrzem.

Jarosław Szymański

Medical

Współpracujemy razem od wielu lat. Cenimy ich za profesjonalizm i niezawodność. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zawsze dają dobre rady i pomagają poprowadzić każdy projekt dostosowując się do naszych wymagań.

Karolina Foryś

Studio Kade

Zadowolenie klienta, długotrwała współpraca i profesjonalne wykonanie każdego zlecenia to ich właśnie dobre cechy.

Technologie sieciowe

Nowości w moim blogu

Ciągłe doskonalenie popularnej biblioteki React

React to biblioteka JavaScript stworzona przez Facebooka, która od dawna jest jednym z głównych narzędzi do tworzenia interaktywnych aplikacji webowych.

Firebase: Twój zestaw narzędzi do rozwoju aplikacji

Firebase to popularna platforma opracowana przez Google, która oferuje szeroki zestaw narzędzi do rozwoju aplikacji mobilnych i webowych.

Bądż na bieżąco

Zostań moim klientem